GEBZE DARICA ÇAYIROVA TV UYDUSERVİSİ

60,00 TL

Türkiye / Kocaeli / Gebze

İlan Numarası
#441
Eklenme Tarihi
06 Temmuz 2018
Marka
Next
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır

Uydu anten servisi televizyon uydu anten kurulum,uydu arıza,merkezi uydu sistemleri,bireysel uydu sistemleri televizyon anten arıza acil servis Haftanın 7 günü hizmet. yarım saat içinde servis ekibimizi yönlendiriyoruz. güler yüzlü, güvenilir, Ekonomik uydu anten tamir servis hizmeti almak için arayınız.

TELEVİZYON ÇANAK ANTEN Sinyal sorunları, arıza yapan tv anten uydu alıcıları, kopan anten kablolar, rüzgarda dönen anten, sorunları çekmeyen kanallar televizyon anten arzaları çözüme kavuşturarak sizlere uzman Servsimiz ile hizmet vererek hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.Yağmur yağdı yayın gitti, rüzgar esti çanak döndü gibi durumlarında ,Hızlı Servis.Bize ulaşmanızdan itibaren en fazla yarım saat içerisinde gelip hizmet veriyoruz. 0537 939 19 92

İlan Etiketleri : uydu servisi,uydu montajı,uydu ayarı,çanak anten servisi
ilanrehberi.net, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.